Середа, 26.06.2019, 03:30
Приветствую Вас Гість | RSS

Математика без меж!

Сайт Халанчук Л.В.
Время жизни сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 34
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

веб-квест 2013

Веб-квест для педагогічних працівників «Безпечний Інтернет»

УВАГА!!!!

Для учасників з Запорізької області: урочисте нагородження відбудеться 18 квітня в актовій залі Класичного Приватного Університету. Офіційні запрошення були надіслані в райони.

Для інших учасників: 1 квітня всі дипломи були відправлені на адреси, які були вказані в анкеті. Прохання надіслати листа на: dominic28@yandex.ru при отриманні подарунка --Сокол И.Н. (администратор ЗапоВики) 15:45, 1 апреля 2013 (EEST)

Список кому було віддано подарунок ми напишемо на порталі. Тим, кому ми не зможемо передати 28 березня, все буде відправлено поштою на початку квітня.

Кількість учасників

В квесті взяло участь 313 учасників, з 11 регіонів України, а саме:

  • Київська - 9
  • Кіровоградська - 14
  • Дніпропетровська - 4
  • Донецька - 2
  • Львівська - 33
  • Миколаївська - 18
  • Полтавська - 4
  • Харківська - 55
  • Хмельницька - 1
  • Запорізька - 154
  • м.Севастополь - 4

Переможці квесту (головні подарунки)

Вітаємо переможців!!!

  • 1 місце - Халанчук Лариса Вікторівна, вчитель математики Якимівська гімназія Якимівської районної ради (подарунок: електрона книга Prestigio Nobile eBook Reader PER3274B Black)
  • 2 місце - Ластенко Юлія Вікторівна, вчитель математики Комунальний заклад "Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр" (подарунок: електрона книга TeXet TB-721HD 4GB Grey)
  • 3 місце - Гіляка Ігор Сергійович, вчитель інформатики Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (подарунок: електрона книга Ergo Book 0702 Black)

Переможці (подарунки від організаторів)

Вітаємо переможців!!!

  • 1 місце - Ткаченко Ірина Григорівна
  • 2 місце - Казанцева Валентина Іванівна, вчитель інформатики Комунальний заклад "Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр"
  • 3 місце - Гавриков Сергій Сергійович, вчитель біології Охрімівська середня загальноосвітня школа

Дипломи учасників за отримання максимальної кількості балів

Запорізька область

  • Андрюшина Марина Борисівна, вчитель інформатики Мелітопольська гімназія №5 Мелітопольської міської ради
  • Лисенко Тетяна Михайлівна, вчитель інформатики Комунальний заклад "Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр"Запорізької обласної ради
  • Мачихін Антон Сергійович, Запорізький загальноосвітній навчально виховний комплекс №108
  • Соловей Ірина Павлівна, вчитель математики Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  • Проворова Тетяна Павлівна, Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Дипломи учасників за отримання 37 балів

Запорізька область

  • Вєлкова Лариса Миколаївна, вчитель історії Мелітопольська загальноосвітня школа №20
  • Глушева Ірина Петрівна, вчитель біології Мелітопольська гімназія № 10
  • Мезенцева Євгенія Валеріївна, вчитель математики Вільнянська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №2 Вільнянської районної ради запорізької області
  • Погодаєва Ірина Віталіївна, вчитель англійської мови КЗ "Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр" ЗОР
  • Ткаченко Тетяна Віталіївна, Запорізький технічний ліцей Запорізької міської ради Запорізької області
  • Овчаренко Людмила Віталіївна, Мелітопольська гімназія №5 Мелітопольської міської ради Запорізької області
  • Маніта Тетяна Валентинівна, Мелітопольська гімназія № 10 Мелітопольської міської радиЗапорізької області

Кіровоградська область

  • Довга Юлія Павлівна, вчитель української мови та літератури Плетеноташлицька ЗШ І-ІІІ ступенів

Дипломи учасників за отримання 36 балів

Львівська область

  • Айриш Ольга Богданівна, вчитель фізики Забузька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  • Дмитрук Олена Юріївна, вчитель інформатики НВК "Школа І ст.- гімназія ім. А.Шептицького м. Стрия"

Запорізька область

  • Беловінцева Марія Ігорівна, вчитель інформатики Запорізький загальноосвітній навчально-виховний комплекс №108
  • Бордюг Олена Василівна, вчитель української мови Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  • Галицька Олена Володимирівна, вчитель англійської мови Мелітопольська гімназія № 5 Мелітопольської міської ради
  • Гурєєва Світлана Володимирівна, вчитель інформатики Запорізька спеціалізована школа I-III ст. №100 Запорізької міської ради Запорізької області
  • Казаннікова Олена Володимирівна, вчитель КЗ "Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр" ЗОР
  • Криницин Володимир Олександрович, вчитель інформатики Запорізький навчально-виховний комплекс №19
  • Сухомлінова Юлія Василівна, вчитель Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Мелітопольської міської ради Запорізької області

Дипломи учасників за отримання 35 балів

Запорізька область

  • Бєляєва Віта Володимирівна, Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мелітопольської РДА
  • Кононенко Любов Володимирівна, Новоіванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оріхівської районної ради
  • Машигіна Алла Михайлівна, Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  • Мезенцева Ія Михайлівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Вільнянсько районної ради Запорізької області
  • Дехтярьова Ольга Борисівна, Навчально-виховний комплекс "Дитячий садок - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кам'янсько-Дніпровської
  • Гончарова Юлія Вікторівна, Енергодарска загальноосвітня школа №7 І-ІІІ степеня
  • Скригун Оксана Адамівна, Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Львівська

  • Корч Ігор Миколайович, Нагуєвицька середня загальноосвітня школа школа І-ІІІ ст.
  • Каменецька Ірина Данилівна, Сокальський НВК ЗШ I-III СТ.№2-ліцей"

Миколаївська

  • Тютюнник Анастасія Олександрівна, вчитель фізики Новоодеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Новоодеської районної ради Миколаївської області

Харківська

  • Чумак Світлана Володимирівна, Утківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області

Дипломи учасників за отримання 34 балів

Львівська

  • Рижок Людмила Миколаївна, Сокальський НВК "ЗШ І-ІІІ ст. №4 - ліцей"

Полтавська

  • Козіна Ірина Олексіївна, Полтавська загальноосвітня школа I- III ступенів №8 ім. Панаса Мирного

Дніпропетровська

  • Шведова Ольга Анатоліївна, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36
  • Курятникова Ірина Теодорівна, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36

Запорізька

  • Бойко Наталія Василівна, Мелітопольська Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

Харківська

  • Сергієнко Ірина Миколаївна, Красноградський багатопрофільний ліцей
Часы
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Иллюзии