Четвер, 02.12.2021, 03:47
Приветствую Вас Гість | RSS

Математика без меж!

Сайт Халанчук Л.В.
Время жизни сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 37
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » 2012 » Травень » 8 » Підбито підсумки ІІ обласного конкурсу творчих робіт з математики та інформатики учнів шкіл та студентів коледжів
17:37
Підбито підсумки ІІ обласного конкурсу творчих робіт з математики та інформатики учнів шкіл та студентів коледжів

Згідно плану профорієнтаційної роботи та програми Наукового товариства обдарованих учнів «Молодий університет» на математичному факультеті було проведено II обласний конкурс творчих робіт з математики та інформатики учнів шкіл та студентів коледжів за чотирма номінаціями – «Краща робота з математики», «Краща робота з прикладної математики», «Краща робота з інформатики», «Краща робота з програмування».

Авторитетне журі у складі декана факультету, професора С. Гоменюка, завідувачів кафедр, доцентів С. Борю, С. Гребенюка, доцентів Н. Матвіїшиної , П. Стєганцевої, старшого викладача Н. Кеберле перевірило близько 30 поданих на конкурс робіт.
Роботи оцінювалися за такими критеріями:
- актуальність теми;
- творча спрямованість роботи;
- глибина опрацювання теми та висвітлених проблем;
- оригінальність методів дослідження;
- особистий підхід до розв’язання проблем;
- виконання умов оформлення.
Після підбиття підсумків, відповідно до Положення про конкурс, ухвалили рішення про відзначення Грамотами ЗНУ 17 призерів конкурсу та відзначення Подяками ректора ЗНУ 9 керівників робіт призерів.
У номінації «Краща робота з інформатики» І місце посів учень 11-Б класу гімназії №6 Олег Матвіїшин(наукова робота «Використання движка UNREAL ENGINE 3 для розробки логічної 3D гри»). ІІ місце - у його однокласника - Павла Кузнєцова (наукова робота «Проблема управління часом в організації роботи малого підприємства та особливості проектування системи автоматизованого управління часом»). ІІІ місце розділили студентки 2 курсу ЕПК ЗНУ Ольга Яриш і Катерина Мироненко (наукова робота «Розвиток електронної торгівлі в Україні»), учениця 10-Б класу Запорізького Січового колегіуму Марія Хачатрян (накова робота «Кремлівська дієта») й учень 9-В класу Запорізького Січового колегіуму Владислав Безпалько (наукова робота «Заробіток підлітків в Інтернеті»).
У номінації «Краща робота з програмування» першим став учень 10-В класу ліцею №99 Ігор Касьянов («Використання методів стенографії до аудіофайлів популярних форматів»). ІІ місце – в учня 8 класу гімназії №6 Сергія Шатова («Використання програм-виконавців у курсі шкільної інформатики та особливості їх розробки»). На ІІІ місці - учень 10-В класу ліцею №99 Микита Хижняк(«Програмні засоби навчального призначення на уроках фізики та особливості їх розробки») й учень 11-Г класу цього ж ліцею Артем Голубицький («Криптарифметичні задачі та розробка програми для їх вирішення»).
У номінації «Краща робота з математики» перше місце присудили учню 9-Б класу Василівської гімназії «Сузір’я» Миколі Шевченку («Властивості чисел, пов’язаних з кількістю їх дільників»). ІІ місце - в учениці 10-Б класу цього ж навчального закладу Ірини Болєєвої («Гіпотеза АВС та її наслідки»). ІІІ – в учениці 11-Б класу Кушугумської гімназії «Інтелект» Марії Новікової («Рівняння та нерівності з параметрами»).
У номінації «Краща робота з прикладної математики» кращим визнали учня 10-А класу Запорізького ліцею №105 Івана Спицю («Побудова формалізованої моделі задачі про вміст вуглецю у приміщені»). ІІ місце – в учня 10-А класу Запорізького ліцею №105 Євгена Падалкіна(«Математична модель задач суперництва між двома навчальними закладами»). На ІІІ місці - учениця 9 класу Бердянської ЗОШ №13 Ганна Шуба («Комбінаторика класного керівника») й учениця 11-Б класу Якимівської гімназії Євгенія Лапіга («Застосування властивостей фігур для створення головоломок»).
Подяками ректора відзначили таких керівників робіт призерів II обласного конкурсу творчих робіт з математики та інформатики: учителя інформатики Запорізького Січового колегіуму Павла Москальова; викладачів Василівського КПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Оксану Кириліну й Валентину Литвин; учителя математики Кушугумської гімназії «Інтелект» Антоніну Тарасенко; старшого викладача ЗНУ Геннадія Циммермана; учителя математики Якимівської гімназії Ларису Халанчук; доцента ЗНУ Ігоря Зіновєєва; учителя математики Бердянської ЗОШ №13 Олену Чепурненко; викладача інформатики ЕПК ЗНУ Ольгу Сурело.
Вітаємо переможців! Щиро дякуємо усім учасникам конкурсу та їх керівникам! 
Запрошуємо до участі у конкурсі наступного року та чекаємо для навчання на спеціальностях математичного факультету Запорізького національного університету!

Заступник декана математичного факультету ЗНУ
з профорієнтаційної роботи

Просмотров: 472 | Добавил: larisavh2201 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Часы
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Травень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Иллюзии